Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Szczytnie

Szkolenia dla osób zainteresowanych przeprowadzaniem uboju zwierząt na użytek własny

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Szczytnie

 informuje, że, w związku z wejściem w życie Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 12 marca 2018 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kwalifikacji osób uprawnionych do zawodowego uboju oraz warunków i metod uśmiercania zwierząt (Dz. U. z 14 marca 2018 r. poz. 539),

przyjmuje zgłoszenia osób zainteresowanych przeprowadzaniem uboju zwierząt na użytek własny w gospodarstwie na bezpłatne szkolenie w tym zakresie.

 W związku z powyższym osoby z terenu powiatu szczycieńskiego, które są zainteresowane samodzielnym ubojem na użytek własny zwierząt w gospodarstwie powinny zgłosić chęć uczestnictwa w szkoleniu do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w  Szczytnie.

Zgłoszenie może mieć formę:

  • informacji telefonicznej pod numerem telefonu 89 624 21 76,
  • informacji pisemnej przesłanej na adres Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Szczytnie, ul. Korczaka 1, 12-100 Szczytno.
  • informacji drogą poczty elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, dokładny adres oraz nr telefonu do kontaktu.

Szkolenia będą się odbywać w siedzibie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Szczytnie z częstotliwością  zależną od zainteresowania tym zagadnieniem.

O dokładnym terminie szkolenia osoby zgłaszające się będą indywidualnie informowane telefonicznie przez pracowników PIW w Szczytnie.

PRZYDATNE LINKI

KONTAKT

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Szczytnie
ul. Janusza Korczaka 1, 12-100 Szczytno

89 624 21 76

Godziny urzędowania:

poniedziałek od 8:00 do 16:00
wtorek - piątek od 7:15 do 15:15